Stor zebra perde modeli seçerken göz önünde bulundurulması gerekenler

Stor zebra perde modeli seçerken göz önünde bulundurulması gerekenler

Günümüzde en çok tercih edilen perdeler storlar olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra aynı zamanda da stor perdelerin şekilleri ve modelleri de değişiyor, yenileniyor. Stor zebra perdeler de bu değişimde karşımıza çıkan bir model. Çok güzel bir görünümü var ve modern olarak tercih edilme sebebi doğuruyor.

Sizler de evinizde modern bir görünüm tercih etmek isterseniz günümüzün en çok tercih edilen perdesi olan zebra stor perdelerden tercih edebilirsiniz. Zebra deseninde bir stor perde görünüm olan bu modelde evlere spor bir görünüm katarken aynı zamanda da modern bir görünüme kavuşturuyor. Sizler sadece spor bir tarzında değil baka tarzlarda da zebra stor modelini tercih edebilirsiniz. Bu sizin tercihine bağlı olarak değişebilir. Sadece evinizde zebra deseni tamamlayan bir parça kullanmanız yeterli olacaktır. Bu sayede bir bütünlük sağlayarak çok güzel bir perde dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

Stor  perdeler  daha çok Avrupai bir tarzda olduğu için bizim Türk evlerinde tercih edilmez diye düşünülmüş olabilir. Ancak yine de piyasaya çıktığı ilk günden beri stor perdeler inanılmaz tercih edildi ve en çok tercih edilen modeller arasında yer aldı. Bu yüzden de en çok tercih edilen zebra desen ile de birleştirilmesi çok doğal olarak görünüyor.